.

Големина : xxl САД Големина : 14 Велика Британија Големина : 16 ЕУ Големина : 42 Биста : 118см / 46,46 '' Должина : 133см
Обезмастување на телото се вклопува низ половината, бистата и ткаенината со висок растегнување дизајни
***** Нова Табела Со Големини **** * Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см / 36.22 "Ракав : 13см
Избор на подарок, Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок и
Информации за производот : Сезона : Пролет Лето : Женски Повод : Дневен Тип На Шема : печатена должина на К�
Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост.Повод : Секојдневен, Роденден,Со�
*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Наши�
16" должина : 144СМ / 56.Супер мек и удобен, погоден за повеќето форми на тело,и совршен за секојдневна плажа,о
Летни Секојдневни Цветни Печатени Боемски Фустани За Жени Ремен За Шпагети V Врат Без Ракави Долг Макси
НатпреварМакси Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне Материја
Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет Големина : XXXL Половината : 9
Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење МатеријалПолиестер В Вратот И Дизајнот На Линијата Прават Да Изгл�
Нашите производи се произведуваат во нашата сопствена фабрика со различни стилови ✮Ако имате било как�
Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2 Дизајн : Секси Боемски Долг Фус
Големина шема : .69"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см / 39.Функција жени долги ракави ц
Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Рачно Перење Препорачуваат / Нежно М
Женски Летен Цветен Фустан Долг Фустан Со Плисиран Шлиц Со Едно Рамо ве Молиме проверете Ја Табелата Со
Немојте Да Се Исушите.43" ПОЛОВИНАТА : 73 CM / 28.09" колк : 150cm / 59.93" должина : 109см / 42.48" Должина : 103см / 40.34" половин
Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2 (Целото мерење во см и ве молим�
Достапен во прекрасни отпечатоци, овој макси фустан направен Од Вискоза ќе ве одржува удобно во текот н�
Внимание Ако Размислување, Благодарам Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Ту
Појавување : Летните фустани за жени се разноврсен и модерен избор за секојдневно носење на жените.21" ма�
Карактеристики : макси фустан за жени Внимателна употреба на прилагодливи ремени за рамо, така што ќе им
Совршено Одговара За Секојдневно, Запознавање, Шопинг, Канцеларија, Плажа, Одмор, Забава Итн.67" колк : 138с�
Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардига�
Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД МСК и откријте ги сите стилски парчиња што имаат да ги п�
04"Size : XL: 10 UK : 12 EU : 40 Bust : 114cm / 44.43"Size : XXL: 12 UK : 14 EU : 42 Bust : 120cm / 47 Ако не сте задоволни со нашите производи и имат�
18" големина : xxl биста : 104см / 40,94" половината : 99см / 38,98" колк : 119см / 46,85" должина : 131см / 51,57" големина : хххл Би
СОВРШЕН ЖЕНСКИ ПОДАРОК : овој долг есенски фустан прави одличен женски подарок, идеја за подарок за семе
Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење Карактеристика : Бохо Фустани, Фустан Со Обвивка Со Кратки Ракави, �
Оваа Ткаенина За Фустан До Глуждот Без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и
Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2 Дизајнот На Вратот и Полите На
Одговараат За Лето, Пролет Карактеристики : Карактеристики : Секојдневен Фустан,Секојдневна Облека, Сти
Има 23% разлика според рачното мерење.97 "Должина : 132cm / 51.80 "Половината : 114cm / 44 КАРАКТЕРИСТИКИ : Ласкав И Теч
Големина : XL Биста : 116cm / 45.93"Sleeve : 64cm / 25 Големина : XXL Биста : 122cm / 48.54" Ракав : 62cm / 24.83 " Должина : 122см / 48.75 "Рака�
Ве молиме дозволете 13см се разликува поради рачно мерење, благодарам.Овој Страничен Сплит Фустан Е Изра
Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Должина : 125см / 49.21" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА Б
Повод Едноставен и дизајн на природата го прави овој фустан совршен за работа, обична, празнична забава
Големина : S Биста : 95cm / 37.40" Должина : 97cm / 38.19" Големина : M Биста : 100cm / 39.37" Должина : 98cm / 38.58" Големина : L Биста
Ласкајќи го секој потег Trimенската капчиња за капчиња, дефинитивно засрамено половината и долго, нивото
фустан бели блузи портокал макси фустан фустани за сонце со долги ракави фустани за забави за тинејџери
големина На Пакетот : 30х25х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 13мм поради рачно мерење.39"големина : л биста
Fit : Полуопремена / Тале Семиавдедо Должина : макси фустан; 52 ”долг од центарот на вратот за големина m / veti
Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил :