.

Оваа ставка е произведена со врвен материјал за издржлива и долготрајна употреба Топол Совет : Почитув
Модни Ленти За Глава За Жени Девојки Ленти За Глава Гроздобер Лента За Глава Широк Врвен Јазол Бисери Ка
Пробајте ги најудобните еластики досега за екстра густа коса! Сканците знаат дека на екстра густата кос
Поклони слатко! Стилизирајте ја вашата мала мода со овој симпатичен џамбо лак од Wonder Nation...
Име : Фиба девојка имаат различни бои облека, тие се убави за декорација на косата Дизајнот за девојките.
Пакет од 6 ЗА УПЦ : 074108553591каир има се што ви треба за убава коса Мазно обложени, цврсти челични боби иглич
DEN 192.00
Во магацинот.
Опис100% Нов И квалитетен материјал : Легура на Бои : како што е прикажано сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Вис�
Шик рачно изработени свадба коса иглички за невестата Оваа игла за коса е изработена од големи кристали
Спецификации : 2 парчиња шноли со морска ѕвезда и дизајн на школка во еден сет.Може да се справи со која б�
Овие ленти за коса украсени со плетенка за перика ќе ве направат повеќе привлечни во секојдневниот жив�
неопходна декорација за разубавување на вашата фризура и изглед, додадете елегантен темперамент вас ...
Големина : Околу 13,8*5,7 См Име На Ставка : Пеперутка Бисерна Коса Боја На Канџи : како што покажува сликата �
Опис r r Оваа ставка е изработена од врвен материјал за издржлива и долготрајна употреба без избледување
Scrunch Miez Giantz Pack Shimmer Series Трансформација од коса за коса во симпатичен кадифен колекционерски пријател и к
Ywdj Совети За Купување на ywdj се обидува најдобро да ја прикаже сликата во иста боја како и вистинската об�
Што би имало Ноќта на вештерките без пајаци? Овие мали роботи со 8 нозе се насекаде во овој период од годи
Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Фетари од Пазарот На Џојбај.Опис...
Зајачиња и елени и мечки ох мој Овие симпатични Шумски Ленти За Животни Се забавни за костими за ноќта н�
Ве молиме дозволете грешка од 0,30,8 см поради рачно мерење.Оваа лента за глава е совршена за празничните п
Карактеристика : Тип На Предмет : Вратоврски За Коса Број На Модел : шема на додатоци За Коса : Цврст Матер
Goody Tru е креативна соработка која ја почестува уникатната визија на некои од најпривлечните мултикултур
Косата значи семејство во сета своја убавина, живост и разновидност Модерни, ефективни, природни форму�
Информации за производот : Материјал : облека : слатка состојба : Новокоса додатоци класификација : папка
Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава до август Од Пазарот На Џојбај.Празнични Ленти За
Држете ја косата и подобрете го вашиот стил со ТЕЛЕТИКИ Силниот зафат, без рипување на косата што се удв�
ДОДАТОЦИ ЗА КОСА за жени може да биде кога шминка, миење лице или може да се примени за свадба, роденден, �
Направете совршено совпаѓање со лента за глава дизајнирана да се вклопи со бојата на вашата коса...
Ленти За глава За Жени Мажи Детска Облека За Глава Празнични Обрачи За Коса Додатоци За Материјали За За
Спецификација : Обем на главата : 55см65см / 21,65 инчи25,59 инчи Големина : 2212см / 8.664.72 инчи Материјал : Акрилик..
Никогаш не можете да имате доволно мини клипови за коса на канџи Овој 8парчен сет од Tayshia by Scunci ве покрие �
Карактеристики : 1 Материјал : овој свадбен чешел за коса е направен од легура, вештачки бисер, модерен и �
Опис Овие прекрасни клипови за нокти за коса може да се применат во различни прилики, што ве прави пошар�
Описr r дали барате некои цртани шноли? Ако сте, погледнете овде! Постојат 5 парчиња прекрасни шноли, напр�
Список на пакети 1 х Опис На лентата За глава Гроздобер невестаЕлегантен стил со дизајн на лисја, моден с
1 парчиња шамија за коса бандани ленти со глава со врски со коса цврста глава на главата Bohofeature : мек мате�
Ретро Шуплива Роза Ајкула Клип Фати Клип Шамија Коса Фати Задниот Дел На Главата Клип Функција За Коса :
Опис : се одликува со цветен дизајн за овој чешел за коса кој е многу сладок, убав и популарен Пенливо и г�
Малите детали одат на долг пат Направете изјава за фризура со оваа 2пакет од време и TRU со најразлични ст�
Совршен додаток за родендени, додајте го вашиот Updo со овие кул клипови за канџи за родилници Зачувајте с
Нашите ленти за глава се најдобриот избор за фото реквизити, облека и Божиќни подароци за родендени за т
Оставете го вашиот уникатен стил да заблеска со овој симпатичен додаток за коса повеќепаки! Овој пакет �
Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�
Моделирање : Лак Една големина одговара на сите : за да ги искористите максимално искуствата во затворен
Фризури со пресврт! Играјте ги нејзините коњчиња и засилете ја ‘дос со ова пони, калеми и мини Твистер п�