.

Рамни рабови, мат финиш на тон на кафе, вметнување на ланец, удобност, ширина од 8 мм, големини од 7 до 14, из�
Со голи очи CZ изгледаат, сјаат и се чувствуваат точно како дијаманти и моисанити Страна камена јасност :
Тип на метал 14kt бело злато Приближно Грам тежина 8,0 gm Вкупна тежина на каратот со скапоцени камења...
Едноставно и зачудувачки, овој прстен ќе го освои нејзиното срце Секој прстен е направен од човекот, што
Овој задебелен прстен за венчавки со два тона за мажи во титаниум е завршното парче за совршена облека...
Класичен бенд од не'рѓосувачки челик Со текстура и сјај, овој свадбен бенд е зачудувачки од дизајнот Изр
Дијамант Јасност на дијаманти : I1I2 Невестински прстен Полиран на брилијантен сјај, овој сет на невестин�
Додаток треба да биде вкусен и безвременски Со овој исклучителен бенд вашиот изглед никогаш не излегув�
Побарајте ја раката со елегантниот прстен за ангажман на дијаманти и запечатете ја вашата посветеност �
Овој титаниумски прстен е отпорен на абење и хипоалергичен Се одликува со луксузна удобност Полиран 4мм
Менс златен позлатен опсег од не'рѓосувачки челик Скриен и софистициран, овој свадбен бенд е добар изгл�
Овој привлечен невестински сет е совршен избор за вашата сакана Висока полска завршница заврши со висо
Овој цврст акрилен прстен со вртење на црвенило е нов и популарен дизајн како прстен за редење или да се
Ширина на свадбениот опсег : 1,7мм Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добија�
Совршен прстен за секоја пригода; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате со природ�
Изработено во бујно бело злато, има еден кружен, аквамарен скапоцен камен, поставен со пиками (6,5 x 6,5 мм), �
Прославете еден од најнезаборавните моменти во вашиот живот со овој блескав прстен за ангажман, што сиг
Дијамантско сечење : круг Невестински прстен Изработено во 14тонтон злато Камења поставени од путер и пу
ПРИМЕНА метална чистота : 10 KFINISH : Полиран издвојување : Ширина на родиумбанд : 2 mmsize (минимум) : 13.5 Size (макси
Дајте трендовски пресврт на вашиот стил со овој убав опсег од не'рѓосувачки челик Овој опсег широк 8мм п�
Loveубов толку силна како твојата е нешто што треба да се слави На денот на вашата свадба или посебна годи�
Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит...
Однесувајте се кон жената што ја сакате на овој прекрасен сет на невестински дијаманти Изработени во жо
30 дена 100% гаранција за враќање на парите Американец направен во нашето студио во Лос Анџелес...
Почитувајте ја вашата невеста со овој пенлив дијамантски невестински прстен Изработено во Стерлинг Ср�
Овој титаниумски прстен со сребрен вметнат е отпорен на абење и хипоалергичен Се одликува со луксузна у
Додадете рафиниран изглед на вашиот стил со овој прекрасен фенси свадбен бенд во Титаниум Одликувајќи �
Побарајте ја раката со елегантниот дијамантски прстен и запечатете ја вашата посветеност со подеднакв�
Прославете ја вашата посветеност со свадбениот бенд со плетенка од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачк�
Толку подготвени и волшебни, нашите женски 4мм Стерлинг Сребрен тенок прстен е совршен додаток на вашио�
Совршен прстен за какво било принудување; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со �
Овој значаен црн циркониум келтски прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипоалерге�
Гламур и софистицираност се вклопуваат за кралица Овој исклучителен спинпрстен на маркиза ќе го однесе
Гламур и софистицираност се вклопуваат за кралица Овој исклучителен спинпрстен на маркиза ќе го однесе
Вонреден човек не очекува ништо друго освен најдоброто во животот Запознајте го вашиот совршен бенд за
Овој елегантен, но силен прстен за венчавки со четка за мажите во Кобалт, е совршен акцент за посебна при
На денот кога ќе ја побарате раката, изненадете ја со овој современ стил Овој прстен се одликува со дија�
Keepsake 14kt бело злато 5мм венчален бенд прстен со висока полска завршница 14 KT Бело злато за додаден сјај...
Машки прстен 6, или 8мм широк нерѓосувачки челик 316 удобност се вклопува во свадбениот бенд со заоблен ра�
Фантастичен 6мм женски жолттон мелница за венчавки во титаниум Фантастичен додаток на вашата облека и о
Дизајнерот Клара Пучи накит направен во Соединетите Држави направен да трае цел живот, совршен за секој
Solid Poled14k Бело златно гравско образложение Fitmilgrainhalf Roundhand Made Weight : 6,11 gm (рачни изработени прстени имаат вар
Додадете допир на час на вашата рака со овој зачудувачки прстен Направено од .925 Стерлинг сребро, прстен�
Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и инова�