.

Ажурирајте го вашиот накит со Miabella 23 / 5 Carat T.G.W Создадени обетки од бели сафир Тие се лесен и едноставен н�
Глобално занаетчиство Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн...
Идеално за дополнителен нотка на стил и софистицираност, овој 14 карат бело злато прстен е сигурен дека ќ
Изразувајте дека сакате и додадете малку треперлива со овој прекрасен тангело создаден сино сафир и пр�
Украсете се или некој близок со овој 1 КТ тркалезна форма Виолетова аметистичка ореол прстен во 14к бело �
Елегантен со допир на елеганција Покажете ги овие прекрасни обетки од бело опал обетка, крунисани со по�
Зачудувачки и стилски, овој 14 карат бело златен прстен има овална форма во форма на розов турмалин цента
Изработено во сребро, прстенот за ангажман прикажува смарагд, создаден рубин скапоцен камен, поставен в
Интензивен и неискажлив, мистичен топаз поседува кадифеен квалитет што додава многу софистицираност н�
Изразувајте го вашиот стил со овој скапоцен тангело небо сино коктел прстен Изработено во светло бело з
Нудејќи ја вистинската количина на искра, овој женски 14 карат бело злато прстен е само совршен Едностав�
Родните камења се прекрасни подароци за пријателите и семејството, а тие се исто така сентиментално пос
Овој прекрасен 14 карат бело злато прстен е сигурен дека ќе биде нејзин омилен за наредните години Овој п
925 Стерлинг Сребрена Перидот и создаде бел сафир прстен стилски и сентиментален дајте give подарок што ќе
Одликувајќи се со зачудувачки 7x5mm овален скапоцен камен на перидот, заедно со трио на SI2 / SI3 јасност пенл�
Изработено во треперливо бело злато, овој кралски прстен има (5х5мм), два (3х3мм) тркалезносетови, сини саф�
За тој многу посебен некој, оваа гламурозна миабела создаде бел сафир и срцев ринг со дијамант е токму о�
925 Стерлинг сребрена цитрин и создаде бел сафир прстен стилски и сентиментален дајте give подарок што ќе �
Нагласете го вашиот изглед со овој привлечен женски фацетиран огледало на Ораво, финиш од 5 мм, бел волфр
14к розово злато adj 9,50 "Грабена шестоаголна лична карта на нараквица Womenените Подгответе се да се за inуби�
Безвременски класици Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Тангело, но свртувањето на нив безв
Слатка и толку романтична, овој скапоцен камен и дијамантски прстен е сигурно дека ќе го освои своето ср
Изработено во 14 KT бело злато Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!...
Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит.Изразувајте ја �
Геометриските форми изработени со дијаманти го украсуваат овој волшебник за годишнината за неа Израбо�
Овој прекрасен прстен се одликува со каментркалезен бел кубен Циркона центар, во центарот на бесконечн�
Направете траен впечаток со оваа божествена миабела создадена бел сафир и дијамантски полуверен прсте�
Висока полска завршница заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај Хало прстен Февруари роден ка�
Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови! Големина на дијамант : 0,8х0,8мм, 0,9х0...
Дијамантско сечење : круг Засилен со полирана завршница, овој елегантен прстен е безвременски додаток...
Носете го овој прекрасен прстен за да го прикажете вашиот мајчин јазик или да направите стилска модна и�
Изразете ги вашите вистински чувства со овој прекрасен тангело танзанит и дијамантски акцент на ореол �
Ноември Роден камен Безвременски класици Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свр
14к манжетни за обетки со бело злато жени Разновидни и без напор да се облечат, овие обетки од манжетни о�
Прецизно направено со совршена мешавина на елеганција и разноврсност, овој 4мм опсег, достапен во голем�
14 K цврсто злато прстен сет со природен скапоцен камен и оригинални акценти на дијаманти Достапно во гол
Размислен подарок за жената што ја обожавате, овој гранат и дијамантски срцев прстен е сигурно да импре�
Дијамантско сечење : круг.Додадете безвременско парче во вашата колекција со овој миабела сино сафир, б�
Прстенот на мајките исто така ја симболизира силната врска помеѓу двајцата.Овој возрасен женски прстен
Нагласете го вашиот изглед со овој привлечен женски рамен раб на Ораво, четкан финиш од 5 мм, бел ринг за �
Овие шармантни манжетни за црни дијаманти во Миабела прават додаток во секоја колекција на накит Израб�
Зголемете го факторот на искра со овие обетки за капување со дијаманти Изработено во 14к бело злато, секо
Удобно за носење, овој машки прстен е идеален начин да ја ставите вашата личност на екранот...
Гаранција Миабела Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандар