.

ГРИЖА : Се препорачува Миење Раце или машина со ладна вода.Користење благ нежен сапун ПОВОД : Женски Фуст
Мек и мазен материјал, удобен на допир, дише за носење.63 " Должина : 93см / 36 Поради разликата во резолуција�
Блокирање на боја со две тони, работ на зелена салата и разгалените страни не ги прават овие граници да о
Оваа ставка ја продава ТВЖ ДОО и изработена од Памучна Мешавина, ткаенината е супер мека, пријателска за
Земете ја омилената качулка, претворете го во фустан и го имате вашиот нов одење! Фустанот за качулка на
35" Колк : 8488см / 33.60" Под биста : 7882см / 30.77" колк : 8084см / 31.Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морска Боја : �
Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни 2.Карактеристики : Секојдневен ст�
37"Рамо До Ракав : 62см / 24.01" стилски и мода ве прават попривлечни Големина : Л Биста : 110см / 43.34" Рамо До Ракав
Големина : XXXL Биста : 115cm / 45.65" Кардиган Ракав : 39.04"Size : SBust : 90cm / 35.37 "Должина : 89cm / 35 Изработен е од висококва�
————————————————————————————————————————————— Hot6sl Продавница Опис На Произв
Оваа прекрасна облека ве прави попривлечни и се издвојувате од толпата без разлика каде одите Материја�
Може Да Има Рачна Грешка од 13 см.Извинете За Непријатностите Повод : можете да го носите овој прекрасен ф
Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат женствен и
Закачете се да се исуши надвор од рамото бели фустани за дипломирање за жени од колеџ коктел фустани за �
СО СЛИЧНИ БОИ Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќа�
Повод : Секојдневно Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ...
31 "Колк : 134cm / 52 : ХХГолеми САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116см / 45.31 "Колк : 134cm / 52.44" Половината : 110cm /
Понекогаш деталите ја прават целата разлика Не земајте фустан од предниот дел од границите, класика во �
Fancifule цути ќебе ова женско вклопување и фларе мини стилизирано со деколте со ниско натопување и фустан с
Допрена Од Природата е бренд за органска облека посветен на создавање прифатлива, висококвалитетна и д�
Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Цврст Пом Пом V Вратот Мини Фустан, Возбуда Краток Рака
Овој фустан од бебиња од срцев удар е толку сладок колку што може да биде и со шармантното печатење на ср
Деколте : V Вратот Стил : Женски Боемски Цветни Печатени Фустани Плажа Партија Мини Фустан Плус Големина
Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 106cm / 41.73 '' Должина : 87cm / 34.25 '' ракав : 56cm / 22.05 '' Големина : �
Противниот и прекрасен мини фустан со својот пламен во 80 тите години е извонредно разноврсен Scoop го одрж
Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување Ткаенината е удобна и еласт
Мекиот летен стил точно за сончеви денови и пријатни ноќи, овој мини фустан без ракави од без граници ги
Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи...
Без муслимани, без гужва, само облечена во точка што е подготвена за денот Кошулата на бесплатната собра
t Q2 : дали изгледа токму како сликата?t Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104cm / 40...
Се трудиме да ги решиме сите ваши проблеми.(Освен ако не сте многу слаби) Ако ги следите овие чекори за да
Оваа ткаенина за Мини Фустан без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и проле
Големина : Моделот носи големина S Ракави : Долги ракави на Раглан со манжетни за копчиња fit : опуштено...
Здраво! Добредојдовте во нашата продавница во ВОЗДУХОТ Квалитетот е прв со најдобра услуга.Клиентите с�
Стилирани со важничења што продолжуваат засекогаш, избришаниот мини фустан на Scoop се влева без напор во
Деним фустан без ракави на Дерек срце има трендовски, женски изглед со проток Тоа е фустан што се чувств�
Производител : Б Тип На Стил На Дарлин : Колекција На Мини Фустани : Б Должина На Ракавот На Дарлин : Матер�
Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате Карактеристика : Лини�
Материјал : Вискозна Вискозна Должина : 38" Инч (Прибл)Висина На Моделот : 176 Cm Care : средно машинско перење, Т
Сончев ден повикува на спектакуларен фустан и без никакви фустани без ракави на границите не е само бил�
Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува Големина : М Биста : 95см / 37.лич�
Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 95см / 37.28 " Должина : 103cm / 40.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИ
Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Мини АЛинија Фустан, Секојдневен Краток Боди Фустани,
18'Size : L големина '' Должина : 133 см / 52,36 '' Материјал : Ткаенината е мека и еластична, дише, пријателски допир